היום ה-31 בינואר , 2024

Select your Top Menu from wp menus

לקראת שנת הלימודים הקרבה עמותת יד עזרא ושולמית פותחת במבצע 'ילקוט לכל ילד'

הרעיון למבצע הגיע מהשטח. ילדי 'הבית החם', המקבלים ארוחה חמה בכל יום, הביעו את המשאלה לקבל גם ילקוט לקראת תחילת שנת הלימודים. מבדיקה שערכה העמותה בבתים עלה כי המצב קשה, הורים דיווחו שהם מתכננים לשלוח את ילדיהם עם שקית לבית הספר כי אין להם כסף לקנות ילקוט.
בתוך כל תיק דואגים המתנדבים של העמותה להכניס את כל הציוד הדרוש לבית הספר בכדי להתחיל את שנת הלימודים בהצלחה. התיק כולל בין היתר: מחברות, צבעים, טושים, דבק, מחק, מספריים, עטיפות ועוד.

מוקדי החלוקה פרוסים ברמה הארצית בחמישה אזורים: ירושלים,  בצפון- קריית שמונה וכרמיאל, במרכז- בת ים ובדרום – נתיבות
.
לדברי יוכי לפין, מנהלת המדיה החברתית של העמותה "בתקופה זו אני מקבלת לא מעט פניות לתיבת עמוד הפייסבוק שלנו מהורים שאין ידם משגת לרכוש ציוד לבית הספר לילדים".

פניה שהתקבלה לאחרונה הייתה מאם לתאומים שעולים לכיתה א' ואין באפשרותה לרכוש עבורם את הציוד הנדרש לכיתה א'. השנה שמנו לנו למטרה לסייע לכ- 3,000 ילדים ולחלק להם תיקים עם כל הציוד הנדרש"

מייסד ויו"ר העמותה אריה לאורי מספר כי השנה הקושי הוא עצום הפעם יותר מתמיד לאור ההחמרה במצב הכלכלי של משפחות רבות. "בעוד כחודש וחצי יצעדו תלמידי ישראל בחזרה לספסל הלימודים ועלינו מוטל התפקיד ליצור מצב של הזדמנות שווה לכל הילדים. מכאן אנו שולחים להם ברכת הצלחה בשנת הלימודים החדשה שבפתח".

 

 תרומות: באתר מאובטח אונליין בכתובת:  https://yadezra.net/?p=3722#gf_9

·      בהתנדבות באריזת הערכות לבית הספר, צרו קשר במייל: yalkutnew@gmail.com

·      חברות ועסקים העוסקים בציוד לבית הספר ומעוניינות לקחת חלק בפרויקט מוזמנות ליצור קשר בטלפון: 0527676606

 

הפרויקט מתקיים זו השנה העשירית.

אולי יעניין אותך

Bottom ad