היום ה-14 בספטמבר , 2023

Select your Top Menu from wp menus

מאהל צדק חברתי: אירועים בחול המועד

 

בחג הסוכות נהוג לשבת במבנים ארעים על מנת לציין את היציאה ממצרים "יש הקבלה רבה בין הסוכה והאוהל, סמל המאבק החברתי של קיץ 2011" אומרים במאהל הצפוני. אנחנו מרגישים שהנושאים בהם אנחנו עוסקים מסמלים במידה רבה את מצוות הישיבה בסוכה, המהות של מעגלי השיח וההרצאות כאן הוא יציאה לחופשי, יציאה ממצרים של היום- שלטון ההון – מהשלטון התאגידי שאיננו מאפשר לנו חירות אמיתית, שהיא עבורנו פרנסה בכבוד, דיור בכבוד, חינוך ראוי וערכים לילדינו וחופש של מידע אמיתי הזמין לכולם על הנעשה בכנסת ובממשלה. ה-15 באוקטובר הוא גם יום ציון עולמי- "מאוחדים לשינוי עולמי" למחאה לא אלימה, לשינוי עולמי ולדמוקרטיה אמיתית.

מאהל קריית שמונה מזמין את תושבי אצבע הגליל להצטרף להפנינג מחאה בסימן האירועים. בתוכנית: הכנה והפרחת עפיפונים, הכנת קישוטים לסוכה ברוח מחאת הצדק החברתי, מעגלי שיח, מתחם יוגה, מוסיקה חיה (ג'אם סשן), הופעות, שידור חי למאהלי מחאה ברחבי ישראל והעולם ,בנוסף, נעבור כולנו בחג בין סוכות קרית שמונה ונחלק  את הקישוטים שהוכנו על מנת לעורר מודעות. מוצ"ש ה15/2. כמו כן החברה להגנת הטבע, מגמה ירוקה וקמפוס ירוק תל חי מזמינים בימים ראשון ושני להפנינג "סוכות ירוקות לבנייה צודקת", בתוכנית: אפיית פיתות בטאבון, תה חם וסדנאות יצירה. כל ההפעלות ניתנות בחינם ויועברו על ידי מדריכי החברה להגנת הטבע.

בתוכנית: 15:30 הפעלות ילדים, 16:30 פו הדוב מגיע לסוכה (הצגה לילדים), 17:00 שיח סביבתי, ימים ראשון ושני 16-17/10 חול המועד סוכות. מאהל המחאה בצפון קריית שמונה, צומת מצודות, בסמוך לקניון נחמיה. ההפנינג מתרחש במקביל בכל רחבי בארץ, בסימן העלאת מודעות לרפורמה 'לתכנון ולבנייה', אומר אלי בריף, רכז מגמה ירוקה תל חי הפעיל במאהל. פרטים: J14k8.revolution@gmail.com

 

אולי יעניין אותך

Bottom ad