היום ה-05 בפברואר , 2024

Select your Top Menu from wp menus

על פי הערכת המשטרה כ-17,000 תושבים ואורחים מילאו את פארק הזהב בשני ערבי העצמאות

שביעות רצון רבה בעיריית קריית שמונה מהצלחת הפקת אירועי העצמאות בקריית שמונה. על פי נתוני הרשות, שמסתמכים על נתוני משטרת קריית שמונה, יותר מ-17,000 איש הגיעו בערב העצמאות ובמוצאי העצמאות לפארק הזהב שלבש חג כדי לחגוג יום הולדת 69 למדינה ו-68 לקריית שמונה.

הערב הראשון בו השתתפו כ-7,000 איש נפתח עם הכוחות המקומיים. (חבורות הזמר של תקוותנו, סטודיו גולן, מתנ"ס ארתור פוקס, המקהלות העירוניות וחבורת הזמר בניהולה של אולגה לוי).

ראש העיר הודה לתושבים על הפרגון, התמיכה, העצות הטובות והביקורת ואמר בין השאר: "אני שמח לעמוד מעל במה חגיגית זו ולראות את הפנים הכי יפות במדינה, את הפנים של תושבי קריית שמונה. אין מראה יפה יותר מחיוך של אנשים וילדים שמחים. בדרך לכאן פגשתי תושבים מכל רחבי הגליל ונופשים ומטיילים רבים שבחרו לחגוג עימנו כאן בקריית שמונה את יום העצמאות ה-69 למדינת ישראל. אכן, יש לנו מדינה נהדרת ועיר לתפארת".

לאחר מטח זיקוקים מרהיב עלו לבמה בזה אחר הזה האומנים דנה פרידר, מיכאל מושונוב ומאור אדרי ובשלב  השני של הערב עלו זמרים מקומיים דודו בן חמו, חיים אוחנה, אבי לוי וניסים אל.

עשרות מילדי ותושבי קריית שמונה הופיעו מעל הבמה, בעיקר בשירה ומשחק.

במהלך הערב נהנו תושבי העיר משני מופעי זיקוקין מרהיבים שנמשכו לאורך זמן.

את הערב הנחה מאיר מרציאנו והפיק מנכ"ל החברה למתנ"סים הנכנס אלעד קוז'יקרו.

בערב החגיגות השני, במוצאי חג העצמאות, חולקו אותות כבוד והוקרה לתושבים, ארגונים ואנשים שפועלים רבות לחיזוקה של קריית שמונה.

תעודות ההוקרה חולקו על הבימה המרכזית והנבחרים זכו לתשואות אדירות מאלפי המשתתפים בערב המיוחד.

נציגת מקבלי תעודות ההוקרה, עליזה שלום הודתה בשם המשפחות על הכבוד הרב לו הן זכו. "אשרי העיר שזוכרת את האנשים שתורמים רבות לחיזוק הקהילה ולמען התושבים", אמרה שלום. "תודה לראש העיר ניסים מלכה ולהנהלת העיר על הבחירה. אנחנו מתרגשים מאוד, וגאים להיות שייכים למשפחת קריית שמונה".

מיד לאחר טקס קבלת אות הכבוד וההוקרה, נערך הטקס המרכזי בו הוענק תואר "יקיר העיר קריית שמונה" לשר האוצר משה כחלון.

"הייתי בהרבה אירועים ברחבי המדינה, אבל אירוע כל כך מושקע ומרגש כמו האירוע בו אנו נמצאים היום, לא ראיתי הרבה זמן", אמר השר כחלון שהגיע לאירוע יחד עם חברת הכנסת ד"ר יפעת שאשא ביטון.

לאחר הטקסים והברכות עלו לבמה הצמד סטטיק ובן אל תבורי שהלהיבו את הקהל בהופעה מדהימה.

ראש העיר אמר כי השנה  העירייה החליטה להיות קשובה לתושבי העיר ולהביא לבימת העצמאות אומנים מהשורה הראשונה שינעימו את הערב.

"חגגנו שני ערבים רצוף. מגיע לתושבי קריית שמונה והצפון ליהנות מאירועי תרבות ברמה ואני שמח שתושבי קריית שמונה והאזור כולו הצביעו ברגליים והגיעו ערב אחר ערב לאמפי פארק הזהב כדי להיות שותפים לאירועי תרבות איכותיים", אמר ראש העיר.

אולי יעניין אותך

Bottom ad