היום ה-01 בפברואר , 2024

Select your Top Menu from wp menus

ראש הממשלה נתניהו והמשנה שלום: אנחנו מצדיעים לכם תושבי הגליל

 

המשנה לראש הממשלה, השר לפיתוח הנגב והגליל סילבן שלום אמר כי: "הבאת 300 אלף מתיישבים חדשים לגליל כבר אינה בגדר חלומות באספמיא אלא נרקמת לכדי מציאות בשטח, באמצעות גרעיני ההתיישבות"

היום התקיים בישיבת ההסדר בעכו אירוע "מצדיעים להתיישבות בגליל" במעמד ראש הממשלה בנימין נתניהו והמשנה לראש הממשלה והשר לפיתוח הנגב והגליל סילבן שלום. במהלך הטקס העניקו יו"ר איילים שמוליק ריפמן והרב אלישע וישליצקי יו"ר "קרן קהילות" תעודות הוקרה לראש הממשלה והמשנה לראש הממשלה, על תרומתם לקידום ולפיתוח ההתיישבות.

ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו אמר באירוע: "אנו מוקירים את פועלכם. הממשלה מעניקה חשיבות רבה לפיתוח הגליל ופיתוח העיר עכו בפרט. השר סילבן שלום עושה עבודה גדולה מאוד וחשובה מאוד". עוד הוסיף נתניהו: "יש פה רוח של ציונות מתחדשת. הגרעינים האלה משלבים יחד חילוניים ודתיים, כולם ציונים וחדורים בעשייה וזה בא לידי ביטוי ברוח התנדבות שהיא מרעננת ונותנת המון תקווה. כאן מייצרים תקווה לעתיד. אתם החלוציים האמתיים של זממנו ואתם בונים את הארץ. אנו בונים את הארץ. ציונות שורשה בציון. הציונות מושתת על ציון, מושתת על ירושלים. ירושלים היא בירת הנצח של מדינת ישראל ואנחנו נמשיך לבנות בה. ולכן אני קורא לכל המפלגות הציונות לעמוד מאחורי ההסכמה הלאומית על אחדותה של ירושלים ועל הבנייה בשכונות היהודיות בירושלים. אני לא מבין איך תנועות ציונות יכולות להתנגד לבנייה בירושלים"

המשנה לראש הממשלה, השר לפיתוח הנגב והגליל סילבן שלום אמר כי: "הליבה של ההתיישבות המתרחבת בנגב ובגליל מצויים גרעיני ההתיישבות כחיל חלוץ, פרוסים בעיירות הפיתוח ומתערים בקהילה, באמצעות התנדבות והיטמעות. כיום ישנם יותר כ-80 גרעיני התיישבות בנגב ובגליל ואלה מתרחבים מידי שנה בצורה משמעותית ומונים מאות משפחות. כל גרעין מקבלת תקציב של כ-80 אלף שקל בשנה ומעבר לכסף, אנו במשרד לפיתוח הנגב והגליל רואים שכל שקל הושקע נכון".

 

 

 

אולי יעניין אותך

Bottom ad