היום ה-30 בינואר , 2024

Select your Top Menu from wp menus

ה'טלגרס' 'בשירות' סוחרי הסמים

שוטרי תחנת קריית שמונה עצרו תושב הצפון בן 35 שסחר בסמים באמצעות רשת ה-"טלגראס" – חטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים בגין 5 עסקאות סמים שביצע.

לפני כשבועיים במהלך ביצוע מחסום שגרתי בקריית שמונה, בדקו שוטרי משטרת ישראל את רכבו של הנאשם בן ה-35 תושב הקריות. בחיפוש שבוצע נתפסו סמים מסוג קנאביס בכמות שלא לצריכה עצמית מחולקים למנות, סמים שעל פי החשד נועדו לסחר על ידי הנאשם.

הנאשם נעצר והובא לתחנת המשטרה לחקירה. מעצרו הוארך מעת לעת על ידי בית משפט השלום בקרית שמונה בהתאם לבקשת המשטרה עד להגשת כתב האישום כנגדו.

החקירה העלתה כי הנאשם סחר בסמים באמצעות רשת להפצה ולמכירה של סמים, "טלגראס", רשת שמופעלת באמצעות יישומון "הטלגרם", שהינו יישומון בו המסרים מוצפנים מקצה עד הקצה וישנה אפשרות של השמדת שיחות שהתקיימו בין הצדדים. הכניסה ל"טלגראס" היא בשיטת חבר מביא חבר, כאשר פרטיו של המשתמש נבדקים מול חשבון הפייסבוק שלו.

בתום חקירה מאומצת גובש מארג הראיות כנגד הנאשם וחטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה בבית משפט השלום בקרית שמונה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום בגין עבירות של סחר בסמים והחזקה של סמים שלא לצריכה עצמית. בית המשפט נעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו של הנאשם עד החלטה אחרת.

משטרת ישראל תאבק בנחישות כנגד הפצת סמים מסוכנים, תוך שימוש במגוון אמצעים חקירתיים במטרה להגיע לאותם עבריינים המגדלים, משווקים וסוחרים בהם, במטרה שימוצה עימם הדין ובמטרה לשמור על שלומו של הציבור.

 

 

אחד בלי רישיון השני על סמים

בפעילות שוטרי תחנת קריית שמונה נתפס השבוע חשוד שנהג בזמן פסילה וברח מהשוטרים. הנהג, תושב אחד הכפרים באזור, נחקר תחת אזהרה בגין העבירות שביצע.

בסיום החקירה הנהג שוחרר בערבות למעצר בית למשך חמישהימים.

רכבו נגרר והושבת למשך 60 יום. הנהג זומן לבימ"ש תעבורה צפת.

בפעילות נוספת של שוטרי תחנת קריית שמונה עוכב נהג תושב העיר בחשד שנהג תחת השפעת סמים.

הנהג עוכב לתחנה ומסר דגימה שהעלתה אינדיקציה להימצאות מריחואנה בגופו. הנהג נחקר בגין המיוחס לו. בסיום החקירה הנהג  זומן לשימוע, רישיון הנהיגה שלו נפסל ורכבו הושבת ל-30 יום.

משטרת ישראל פועלת כל העת במטרה לאתר נהגים פורעי חוק המסכנים בנהיגתם את משתמשי הדרך. המשטרה תמשיך לפעול בנחישות לתפיסת עברייני התנועה והרחקתם מהכביש.

 

אולי יעניין אותך

Bottom ad