היום ה-30 בינואר , 2024

Select your Top Menu from wp menus

דלית רביב, המשנה למנכ"ל הממונה על החטיבה הקמעונאית בבנק הפועלים, ערכה סיור עם אנשי עסקים וראשי מועצות ברמת הגולן

הסיור כלל פגישות עם ראש המועצה האזורית גולן חיים רוקח וראש מועצת קצרין דמיטרי אפרצב, ביקור ביחידה לחקלאות וחדשנות בגולן, פגישות עם גזברי קיבוצים ועם לקוחות עסקיים ממגוון תחומים.

מטעם בנק הפועלים השתתפו תום בן דוד, היועץ האסטרטגי למנהלת החטיבה; חיים כהן, מנהל אזור צפון-חיפה; זאב קורטוביץ, מנהל תחום המכירות של האזור וחן מרדכי, מנהלת סניף הגולן.

ראשי המועצות, מר חיים רוקח ומר דימי אפרצב, סקרו את האתגרים הכלכליים איתם מתמודדים תושבי הגולן, והציגו את תוכניות ההתפתחות בתחומי המגורים, התעסוקה והחקלאות. מנהל היחידה לחקלאות וחדשנות, מר יאיר גולן, הציג את התוכניות המתגבשות לתמיכה בחקלאים מתחילים ומנוסים בפיתוח גידולים וזנים חדשים.

גזברי הקיבוצים דנו בתוכניות ההתרחבות העתידיות בתחומים שונים, כגון מגורים, תיירות, חקלאות ואנרגיה מתחדשת.

הסיור  כלל פגישות אישיות עם יזמים ובעלי עסקים מרחבי האזור, והסתיים במפגש וארוחת צהריים בהשתתפות לקוחות ואנשי עסקים רבים. המפגש כלל דיון פתוח בו הלקוחות העלו צרכים הייחודיים עבורם והביעו הערכה רבה לתמיכה המתמדת לה הם זוכים מהבנק ובפרט מסניף הגולן והעומדת בראשו, חן מרדכי.

 

דלית רביב, מנהלת החטיבה הקמעונאית בבנק הפועלים: "התרגשתי להיפגש עם בעלי העסקים מתחומי החקלאות והתעשייה ברמת הגולן, האנשים שמחזיקים ומצמיחים את המשק שלנו, לצד עסקים גדולים וקטנים ברחבי הארץ. התרשמתי מאוד מהערבות ההדדית שמפגינים בעלי העסקים, התומכים אחד בשני על ידי מסחר הדדי, ותורמים לשגשוג ולצמיחה הכלכלית ברמת הגולן. בנק הפועלים מחויב לתמיכה בעסקים. אנו גאים להיות הבנק של העסקים ונמשיך לעזור להם לצמוח. אני מודה לראשי המועצות ולכל בעלי העסקים על האירוח המופלא. אנחנו בקשר הדוק עם בעלי העסקים, ונמשיך לפעול למענם".

 

דימי אפרצב, ראש המועצה המקומית קצרין: ״קצרין גדלה ומתפתחת, זאת עובדה. קצרין הופכת לאטרקטיבית במיוחד למשקיעים, לנדל״ן וכמובן להצעות עסקיות. אני שמח שבנק גדול כמו בנק הפועלים רואה בקצרין את ההזדמנות הבאה שלו ואת ההיתכנות הכלכלית האפשרית במקום".

 

חיים רוקח, ראש המועצה האזורית גולן: "אני מודה לדלית רביב וצוות הבנק שהגיעו לסיור. הגולן הוא מרחב מלא הזדמנויות ואנו מברכים יזמים ומשקיעים המגיעים לגולן".

צילומים: קרדיט יח"צ בנק הפועלים.

ראש מועצת קצרין דימי אפרצב עם דלית רביב  מנהלת החטיבה הקעונאית בבנק הפועלים

דלית רביב וצצות בנק הפועלים בצפון עם בעלי עסקים מהגולן.

ביקור ברפת במושב נוב.

ביקור ביחידה לחקלאות וחדשנות בגולן

צוות בנק הפועלים במועצה האזורית גולן עם ראש המועצה חיים רוקח.

 

אולי יעניין אותך

Bottom ad