היום ה-25 בינואר , 2024

Select your Top Menu from wp menus

הכנות אחרונות ליריד היין בראש פינה

זו השנה האחד עשר בה מובילה המועצה המקומית ראש פינה את אירועי היין בגליל בראש פינה ליומיים של חגיגה אזורית, מיטב יקבי הגליל, הגולן והעמקים יתארחו ביריד ויציגו יינות משובחים מהטרואר הצפוני, לצד דוכני מזון גליליים בדגש על תוצרת חקלאית מקומית. כל הטוב הזה יתקיים  במתחם רחב ידיים שיעוצב עם פינות ישיבה ומוסיקה חיה באווירה לילית קסומה. היריד שם זרקור על העושים במלאכה- אנשי היקבים והמזקקות, החקלאים והכורמים. בין היקבים שיציגו ביריד יקב טרה נובה, יקב נעמן, יקב אלבר, יקב מרון, יקב ג'וליה, יקב בזלת הגולן, יקב גוהר, יקב הרי גליל,  יקב רמת הגולן, יקבי כרמל ורבים נוספים.

בימת היריד תארח השנה אנשי יין לפאנלים ושיח מרתק  אודות ענף היין. בפן המוסיקלי, ינעימו את הערב הרכב מבית הספר למוסיקת המזרח – 'מקאמאת'  עם  מוזיקה חובקת  עולם בשילוב כלי נגינה עתיקים לצד דיג'יי- אורי הדר עם מוזיקה משובחת לאורך כל האירוע.

בבמה המרכזית תופיע ביום הראשון – להקת-  Latin Power  בקסם הלטיני. וביום השני תופיע להקת ummagumma עם מסיבת רוק.

 

"יריד היין הגלילי בראש פינה, הפך עם השנים לאירוע דגל. השנה אנו חוגגים את יריד היין בציון 140 שנה להיווסדה של ראש פינה. יריד ה-11 ייתן במה חגיגית ליקבים, לחקלאות הגלילית, ליצרנים ויעצים את תחושת הגאווה המקומית של תרבות יין, אוכל נהדר ומפגש מלא אוירה ייחודית לתושבי הגליל והארץ כולה, אני מזמין את הציבור הרחב להגיע, לחגוג איתנו יחד. לחיים!", ציין מוטי חטיאל, ראש מועצת ראש פינה.

 

היריד יתקיים – בימים רביעי-חמישי, 17-18.5, בין השעות: 19:00-24:00

במתחם יריד היין, ראש פינה (שילוט והכוונה בכניסות למושבה)

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: https://bit.ly/3Vgs8QL

 

אולי יעניין אותך

Bottom ad