היום ה-13 בספטמבר , 2023

Select your Top Menu from wp menus

'טבח' התרבות בעיר נמשך והפעם סדרת המינויים של היכל התרבות

אנשי מטהו של בן-מובחר אמרו השבוע, "המועצה האזורית מבואות החרמון נחשבת למועצה משגשגת ומובילה באזור בכל תחומי החיים של התושבים שנהנים מאיכות חיים, פיתוח, תמיכה ורגישות ציבורית שמפגין בני בן-מובחר. בני נהנה מתמיכה בקרב האוכלוסייה המוקירה לו תודה על פועלו, אך יש להתייחס למערכת הבחירות באופן רציני, ענייני ומכובד. אין להיכנס לשאננות". פרטים נוספים בדף הפייסבוק.

במהלך הקדנציה הנוכחית הושקעו ביישובי המועצה תקציבים בהיקפים גדולים שסייעו למינוף העשייה, הפיתוח וההשקעה בתחומי החיים של התושבים.

בן-מובחר הכין תכנית אב בנושא החינוך הבלתי פורמאלי  ובהעשרה והרחבת החוגים לילדים ובהמשך לכך בנושא תעסוקת הפנאי של בני הנוער ביישובים, המשך קליטת תושבים להרחבות, המשך פעילות שיווק התיירות וביסוסה במגביל לפרויקט "חבל כרמים" אשר הוא עומד בראשו, קליטת בנים ביישובים, תמיכה ועידוד עסקים ויוזמות, והכל תוך שמירה על תקציב מאוזן של המועצה האזורית מבואות החרמון.

 

 

מעיריית קריית שמונה נמסר בתגובה: "התושבים צודקים בטענותיהם. חברת הגבייה מילגם התרשלה, בלשון המעטה, בהליך הרישום וגביית התשלומים. אנו רואים את התנהלות החברה בנושא זה בחומרה והדבר יטופל בצורה יסודית כדי למנוע הישנות מקרים אלו בעתיד. אנו מתנצלים בפני התושבים על עוגמת הנפש שנגרמה להם כתוצאה מהליך הרישום למפעל ההזנה".

כל הניסיונות לקבל תגובה מחברת "מילגם" לא צלחו עד סגירת הגיליון.

אנו שומרים לחברה את זכות התגובה לכשתתקבל.

 

 

אולי יעניין אותך

Bottom ad