היום ה-31 בינואר , 2024

Select your Top Menu from wp menus

השקר מאחורי העוול שהופץ כלפי דור כרסנטי ז"ל והילדים

מה גם לא נאמר על השיימינג… לאחר שנדב סלע רצח את אשתו דור כרסנטי, שני ילדיה ואת ילדם של שכניו במגדל, הופצו ברשתות החברתיות שמועות על כך שלידיו של הרוצח הגיע סרטון שבו רעייתו כביכול מצולמת במגע מיני עם גבר זר. ברשת הופצו סרטונים אחדים שהם כביכול הסרטונים של הנרצחת. אישה שטוענת שהיא זו שמופיעה בסרטונים הללו יצרה קשר עם חדשות 2, כדי לנקות את שמה של הנרצחת.

 

"לפני שבוע חברה התקשרה אליי והודיעה לי שיש סרטון שרואים בו את הפנים שלי", אמרה בריאיון ל"שש" עם עודד בן עמי. "זה היה ביני לבינו, לא ידעתי שאני מצולמת". היא קיבלה הודעה מידיד שגם לטלפון הנייד שלו התגלגל הסרטון.

"כשראיתי הזדעזעתי, כי זה ממש לפגוע בכבוד הנפטר", המשיכה לספר. "אני לא יודעת איך המשפחה שלה עומדת מול כל עם ישראל, לראות סרטון כזה נבזי. זה חשוב לי לנקות את שמה".

האישה, אם לארבעה ילדים, סיפרה בריאיון כי היא מנהלת אורח חיים דתי וכי הסרטון הגיעה גם לקהילה בה היא חיה. "אני מסתירה את הפנים שלי כשאני יוצאת לרחוב, עם פאות וכובעים כדי שלא יזהו אותי", סיפרה, והוסיפה כי בכוונתה לתבוע באמצעות עורכי דינה, סהר רשף וראסטי בזמן, את מי שהפיץ את הסרטונים.

דור כרסנטי וילדיה ז"ל 

"חשוב לי להעביר מסר לכל הנשים בעם ישראל – לא להצטלם, לא לחשוף את עצמכן, לעשות את מה שאתן עושות בחדרי חדרים, כי יש אנשים רעים", סיכמה את הריאיון.

 

צפו בעדות המלאה מתוך ערוץ 2:

אולי יעניין אותך

Bottom ad