היום ה-30 בינואר , 2024

Select your Top Menu from wp menus

273 ילדים בקייטנת דן חסכן בקרית שמונה

 

זו השנה התשיעית בה בנק הפועלים מממן עשרות קייטנות "דן חסכן" בחופש הגדול. במסגרת הקייטנות המנוהלות ע"י "ינוקא" ברחבי הארץ נהנים הילדים מימי כייף, מערכת שי, ומיום חוויתי מיוחד שעוסק בחינוך פיננסי, במטרה ללמד את הדור הצעיר מהי התנהלות פיננסית נכונה ונבונה. הקייטנות נערכו בין שבוע לשבועיים.

 

דוד נבון מנהל מתנ"ס תקוותנו בעיר, שמרכז את פעילות הקייטנה מטעם העיריה ציין כי הוא  מעריך במיוחד את בנק הפועלים  על המעשה הגדול שהוא עושה למען הילדים. "שבוע של קייטנת דן חסכן הוא אושר ועושר גדול לילדים, התכנים ברמה גבוהה מאוד, בדגש על חדשנות וקידמה. הילדים נהנים מכל רגע ומרעיפים עליהם שלל צ'ופרים ופינוקים. אני מודה לבנק על העשייה המבורכת זה בהחלט לא מובן מאליו ומדובר בסיוע גדול למשפחות רבות עם תחילת החופש הגדול".

 

איריס מלכה, מנהלת קשרי לקוחות בבנקאות העסקית, בסניף בנק הפועלים בקרית שמונה, הגיעה לבקר בקייטנה ונהנתה לראות את העשייה ואת ההתלהבות הרבה על פני הילדים. "תענוג גדול מבחינתנו להיות חלק ביוזמה המבורכת הזאת שמתקיימת בכל רחבי הארץ".

 

בעקבות ההצלחה לה זכו הקייטנות בשנים הקודמות, מקיים הבנק את הפרויקט בכ-16 אתרים ברחבי הארץ, בהן ייקחו חלק כ-4,000 ילדים ממגזרים שונים המשתייכים לערים שונות בפריפריה. המעורבות של בנק הפועלים בחיי הקהילה ובקידום החינוך באזור הפריפריה מתבטא במגוון מתרחב והולך של פעילויות. מתוך ההבנה שהרגלים מילדות הופכים להרגלים לחיים, בחרו בבנק הפועלים לייצר פעילות מהנה לצד פעילות לימודית אמיתית, המאפשרת לדור הצעיר  להבין כיצד לחסוך ומהי התנהלות כלכלית נכונה ונבונה במטרה לאפשר להם עתיד טוב יותר. כמוביל דרך, בנק הפועלים שם לעצמו מטרה לייצר שינוי אמיתי בנושא החינוך הפיננסי של אזרחי ישראל.

ההשתתפות בקייטנה נעשית בשיתוף הרשות המקומית.

 

בתמונות : ילדי קייטנת דן חסכן בקרית שמונה, עם דויד נבון ממרכז תקוותנו ואיריס מלכה נציגת בנק הפועלים.

אולי יעניין אותך

Bottom ad