היום ה-18 בנובמבר , 2021

Select your Top Menu from wp menus

קריית שמונה חגגה: "לא סופרים אותנו זה נותן מרץ"

בקריית שמונה קמו לבוקר באווירה מצוינת ומחויכת לאחר הניצחון על מכבי חיפה בתוצאה 1:3. ק"ש הפכה פיגור של 1:0 לניצחון משמעותי משערים של דרקו טאסבסקי, לאסלו לנצ'ה ואחמד עאבד, מה שגרם לכך שבסיום המשחק בקריית אליעזר חדר ההלבשה של האלופה היה שמח במיוחד עם שירה וריקודים במשך דקות ארוכות.

גם המאמן גילי לנדאו היה מרוצה בסיום ודאג להחמיא לשחקנים שלו, כשאמר להם: "כל הכבוד על המשחק היום, עשיתם יופי של עבודה".

שחקני הקבוצה שהיו מאושרים מהניצחון על מכבי חיפה אמרו בסיום: "למרות עונת האליפות שלנו, גם בתחילת השנה הזאת ממשיכים לא לספור אותנו כמועמדים רציניים לרוץ קדימה וזה בסדר, כי זה מה שנותן לנו את המרץ להמשיך ולהוכיח את עצמנו כל שבוע מחדש. עשינו שני ניצחונות יפים, במיוחד על מכבי חיפה שהיא קבוצה חזקה. מבחינתנו זאת התחלה ברגל ימין ונמשיך לעבוד קשה שזה יישאר ככה".

החלוץ הצעיר אחמד עאבד התייחס לניצחון: "למרות שהיו לנו בשני משחקי הליגה דקות לא טובות, הראינו אופי ולא ויתרנו על המשחק, בשני המשחקים הצלחנו לחזור מפיגור גם מול בית"ר וגם אתמול מול מכבי חיפה, להיות בפיגור של 1:0 ולסיים את המשחק בתוצאה 1:3 זה מראה על בגרות ואופי. אין ספק שהניצחון הזה ייתן לנו דחיפה וביטחון".

על הבדלי היכולת של הקבוצה בשתי המחציות אמר החלוץ: "לפעמים לא מצליחים לשחק כמו שמתכננים, לפעמים עולים בשיטה מסוימת ורואים שזה לא מצליח אז משנים במחצית. ברור שיש קשר ליכולת גם לעייפות שלנו לשחק שלושה משחקים בשישה ימים זה לא דבר של מה בכך, וזה קשה ולא פשוט כלל, אבל היתרון שלנו שנכנסו לכושר לפני שאר הקבוצות וזה מוכיח את עצמו על הדשא". על השאלה האם הפתיחה של העונה מלמדת על כך שגם השנה תרוץ קריית שמונה לאליפות, השיב עאבד: "הכל אפשרי, אבל אנחנו נעבור משחק משחק, שלב אחר שלב. עוד מוקדם לדבר עם זאת השנה שלנו, אבל יש לנו עוד הרבה עבודה".

אולי יעניין אותך

Bottom ad