היום ה-30 בינואר , 2024

Select your Top Menu from wp menus

שמח באתר החרמון

השבוע האחרון באתר החרמון היווה סוג של שיא בפעילות החורף עד כה: יום שידורים של תחנת הרדיו גלגלצ מהאולפן השקוף ומסיבת גולשים מדהימה בהשתתפות 1000 גולשים בשיתוף יקבי רמת הגולן סגרו 45 ימי גלישה ו60 ימי שלג באתר, בשילוב רכבל הקרוניות, ניתן לציין כי חורף 2020 ירשם כחורף מוצלח ושמח, לסיום ביום הבחירות בוחרים חרמון

גלגלצ עושים שמח

זו הפעם שלישית שתחנת הרדיו הצבאית גלגלצ מצפינה ל'עיניים של המדינה' ליום שידורים מיוחד. עוד לפני שמגיעים אנשי התחנה לאתר, מגיע האולפן השקוף, ממנו ישדרו כל היום כוכבי התחנה. בני כבודי עורך דיווחי התנועה והדר מרקס המדהימה פתחו את הבוקר, אחריהם, עומר גפן, דלית רצ'סטר עם המצעד, שיר הדס מאיר, אליעד נחום ואושר כהן עם מוסיקה נפלאה, הותירו לאלפי המבקרים באתר, חווית בילוי מדהימה בנוסף לשלג, לרכבל, לסקי ולמתקני האתר. בכל זאת לא כל יום זוכים האלפיניסטים לשלוח דרישת שלום לנשים שלהן בשידור חי ועצם השידור מהאתר מהווה חגיגה כוללת, מוסיקה טובה ומפגש עם האנשים מאחורי המיקרופן. הווי שלם כבר נוצר בין צוות אתר החרמון לצוות גלגלצ. מיקי ענבר דוברת האתר ציינה: "יום השידורים מהחרמון הפך למסורת נהדרת שמחברת בין אנשי התחנה מיפו לשטח, לחרמון ולקהל הרב שפוקד אותנו, כור ההיתוך של ישראל מול תפאורה לבנה שמעלה חיוך על פני כולם. צוות אתר החרמון גאה ושמח על החיבור שנולד לפני ארבע שנים והפך לחברות".

מסיבת גולשים כמו בחו"ל

ביום חמישי היו אלה כוכבי גלגלצ ואילו בשישי, היו אלה גולשי הסקי שלא ויתרו על בילוי במסלולי הסקי ועצירה לפסקי זמן במסיבת הגולשים שהופקה ע"י אתר החרמון בשילוב יקב רמת הגולן שהקים לרגל האירוע בר קרח מרהיב ושקוף, ממותג ומעוצב. 1000 גולשי סקי עלו לאתר ונהנו מאווירה כמו בחו"ל. מוסיקה טובה, יינות משובחים ואנשים יפים. גם מזג האויר התחשב ורק אחה"צ התענן. מסיבות הגולשים בחרמון גם הן הפכו למסורת. צוות האתר עומל כל העת על שדרוג חווית הבילוי הן למבקרים והן לגולשים. "מסיבת הגולשים השנה הוכתרה בהצלחה רבה, קיבלנו משובים מצוינים מהגולשים שהגיעו וקיבלו ערך מוסף לבילוי שלהם באתר. אנחנו נמשיך לפעול לרווחת הגולשים שלנו כשם שעשינו עד כה עם SNOW PARK עם הרכבל ועוד". ציין אלון פרידמן מנכ"ל האתר.

 

בוחרים בחרמון

יום הבחירות הוא יום שבתון והזדמנות נפלאה, להצביע ולהצפין עם המשפחה לבילוי באתר החרמון המושלג. לכבוד יום הבחירות  לכנסת ה – 23 משיק אתר החרמון הטבה לכרטיס בילוי משולב בהנחה של 23% ברכישה אינטרנטית בלבד. (כניסה+רכבל+אטרקציה) 75 ₪  במקום 98 במכירה אינטרנטית. בנוסף לכל הבוחרים באתר החרמון, מחיר כרטיס כניסה בקופות 34 ₪ לאדם (ילד/מבוגר) רק ביום הבחירות.

המבצעים מוגבלים ליום הבחירות בלבד. כרטיס משולב ניתן לרכישה אינטרנטית בלבד (המבצע תקף לכרטיס זה בלבד, שאר מחירי הרכישה האינטרנטית נותרים בעינם). המכירה תיפתח ביום ראשון 1/3 בשעה 14:00 ותימשך עד יום שני 2/3 בשעה 14:00. למימוש ביום הבחירות בלבד 2/3.

למי מתאים: לכל המשפחה.

שעות פעילות: 08:00- 16:00 (כניסת רכבים עד 15:00) הכניסה והמתקנים בתשלום.

לפרטים: 1599-550-560 http://www.skihermon.co.il/

אולי יעניין אותך

Bottom ad