היום ה-02 בפברואר , 2024

Select your Top Menu from wp menus

בלם ברזילאי חתם בקבוצה / אלעד גבאי יעבור למכבי חיפה

הבלם בן ה-26 ששיחק בעונה האחרונה בסין,מתנשא לגובה של 1.92 וניחן במשחק ראש טוב,טכניקה גבוה ומהירות, לפני שעבר לשחק בסין שיחק פרננדז בליגה הקפריסאית בקבוצת אאק לרנקה והאחרונה שבהן, אתניקוס בה כבש גם ארבעה שערים. 

כאמור בשנה האחרונה שיחק הבלם בליגה הסינית והבוקר חתם השחקן בעירוני איתוראן קריית שמונה על חוזה לעונה אחת עם אופציה שקיימת לקבוצה לעונה נוספת, השחקן אמור לנחות בישראל כבר בשבוע הבא.

 

עכשיו זה רשמי: אלעד גבאי יעבור למכבי חיפה
מגן קריית שמונה כבר סיכם את כל התנאים באופן אישי כאשר גם בין שני המועדונים הושגו כבר כל ההבנות באופן סופי, גבאי יחתום ל-4 עונות במדים הירוקים, כרגע נמצא השחקן בחופשה פרטית בארה"ב אך מיד עם חזרתו לארץ הוא יגיע למשרדי הקבוצה ויחתום על החוזה.

 

גבאי החל את דרכו בקריית שמונה בשנת 2010, בעונתו הראשונה בקבוצה הוא זכה עימה בגביע הטוטו, שנה לאחר מכן הוא זכה עם הקבוצה באליפות ההיסטורית תחת הדרכתו של רן בן שמעון וזכה עם הקבוצה פעם נוספת בגביע הטוטו, יכולתו המצוינת הובילה לכך שהוא קיבל זימון מאלי גוטמן לנבחרת ישראל ובנוסף היה מחוזר מאד על ידי מכבי והפועל ת"א, את העונה האחרונה הוא החל עם קריית שמונה במוקדמות ליגת האלופות ובליגה האירופית והיה ממובילי הקבוצה לגמר גביע המדינה.

אולי יעניין אותך

Bottom ad