היום ה-31 בינואר , 2024

Select your Top Menu from wp menus

'כנפיים של קרמבו'

'כנפיים של קרמבו' בקמפיין גיוס תרומות באמצעות  Jgive, למימון פתיחת סניפים עבור כ- 3000 ילדים עם צרכים מיוחדים קשים ומורכבים שנמצאים ברשימות המתנה כדי להצטרף לפעילות חברתית נגישה ומותאמת. דמיינו את עולמכם בלי חברים… האם בכלל אפשרי לדמיין עולם כזה?

 

עבור 3000 ילדים עם צרכים מיוחדים קשים ומורכבים

זאת המציאות שאליה הם מתעוררים כבר כמה שנים!

 

במהלך חודשי אוגוסט ספטמבר 2019, 'כנפיים של קרמבו' תנועת הנוער לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים, המפעילה כ-70 סניפים ברחבי הארץ עם למעלה מ 6000 פעילים, יוצאת בקמפיין גיוס תרומות נרחב.

כבר שנים ש-3000 ילדים "מיוחדים" רוצים לצאת מהבית, כמו כל הילדים בגילם ולהגיע לפעילות חברתית נגישה המותאמת לצרכיהם, יחד עם חברים. כי כל אחד צריך חבר שיהיה שם בשבילו, ברגעי האושר וברגעי המשבר, חבר שיכיל אותו, ידבר אליו בגובה העיניים. חבר בן גילו, שיראה אותו באמת, בלי פחד או רתיעה. חבר שיידע שהוא הרבה מעבר לכיסא הגלגלים שלו או לוח האותיות בו הוא נעזר. חבר שיידע לסמן בשפת הסימנים שהוא מדהים בדיוק כמו שהוא.

טליה הראל בז'רנו, מנכ"לית 'כנפיים של קרמבו': "התנועה מבקשת לפתוח סניף בכל עיר בישראל ולציבור יש את הכוח לעזור. אם כל אחד ייכנס לעמוד 'כנפיים של קרמבו' ב Jgive ויתרום 10 שקלים לפחות, נוכל לפתוח ביחד עוד סניפים.

 

אולי יעניין אותך

Bottom ad